Hakkımızda

Hakkımızda

Biz Kimiz

Bülent Gündağ Mert’in matematik Dünyası Malatya 50.bayi Malatya Merkez Yeşilyurt Battalgazi Temel matematik zihinden dört işlem 1+1 +99x 99 kadar 30 basamaklı sayıları tanıma matematiği sevmeyen çocuk kalmasın çocukların korkulu rüyası olmaktan çıkarıyoruz 5 ve 12 yaş temel matematik eğitimi %100garanti veren memnun kalmadığınızda ücretinizin tamamını iade eden tek kurumuz sloganımız matematiği sevmeyen çocuk kalmasın ister birebir online ister yüz yüze birebir eğitim veriyoruz tel no 0552 010 02 44 isim Sibel adres saray mah Ömer efendi sok no 17 1. Şube olarak belirtilir not matematik öğretmeni diğer şubelerimiz için arıyoruz matematik bölümü öğrenci de olabilir ek olarak bayan olacak.

Öğrencilerimizin öğrenme biçimlerindeki bireysel farklılıkları göz önüne alarak kişilerin kendilerine özgün öğrenme tarzlarını geliştirecek yöntemler belirleyerek başarılı bir öğrenim tecrübesi kazanmasını sağlamaktır.
  • BGM Matematik Dünyası Malatya

Matematiği sevmeyen çocuk kalmasın Matematik bizimle çok kolay çocukların korkulu rüyası olmaktan çıkıyoruz. Matematiği sev! sevdir! Zihinsel işlem yeteneği kazandırır. Parmak saymaktan kurtul. İlkokuldan başlayarak zihinsel işle yeteneği kazandırıyor. Temel eksiklikleri gideriyor. Eğlenceli yöntemlerle matematiğe olan ön yargıları bitiriyoruz. Başardıklarını gören öğrenciler motive oluyor ve dersi daha da seviyorlar.

100/100 Başarı garantisi veriyoruz ilerleme görmediğinizi düşünürseniz ücreti iade ediyoruz.

Farklı materyal ve program seçeneklerimizle derslerimiz çok renkli ayrıca AHOB programımız ve yeni nesil anlayarak hızlı okuma kitabımız ile her yaşa ve seviyeye uygun olarak anlayarak hızlı okuma dikkat ve odaklanma sorunlarına son veriyoruz.

malatya özel matematik dersi

Sık Sorulan Sorular (SSS)

Malatya özel ders fiyatları ortalama kaç ₺’dir?

Malatya Özel Matematik Ders Fiyatlarını bizi arayarak öğrenebilirsiniz.

0552 010 02 44

Özel dersin bana yararı ne olacak?

Özel ders alarak kendini eksik olduğun konularda geliştirebilirsin. Temel matematik zihinden dört işlem 1+1 +99x 99 kadar 30 basamaklı sayıları tanıma matematiği sevmeyen öğrenci kalmayacak.

Hangi Yaş Grubuna Ders Veriyorsunuz?

5 ve 12 yaş temel matematik eğitimi veriyoruz.

Memnun Kalmazsak Para İadesi Oluyor mu?

%100 garanti veren memnun kalmadığınızda ücretinizin tamamını iade eden tek kurumuz.

Ders Almak İçin Hemen Arayın

Öğrencilerimizin Başarıları için Geç Kalmadan Hemen Ders Alabilirsiniz.

1000+ Birebir Ders
Başarılı Öğrenciler
%100 Garantili Dersler